Vi på Skogsaktuellt

Om du redan har en kontakt på Jordbruksaktuellt kan du istället kontakta den för att ställa frågor eller boka annonser.

Säljare

Jimmy Karlsson

Säljare

070-462 96 72

jimmy@entreprenadaktuellt.se

Maria Sandberg

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 36

maria@ja.se

Pernilla Sjösten

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 40

pernilla@ja.se

 

Redaktion

Björn Schubert

Journalist

070-683 94 62

bjorn.s@ja.se

Elin Fries

Föräldraledig

Robert Eklund

Säljare, Skog

019 - 16 61 44

robert@skogsaktuellt.se

 

Produktion & Formgivning

Malin Strandli

Grafisk formgivare

019-16 61 31

malin@ja.se

Michael Bodin

Grafisk formgivare

019-16 64 69

michael@ja.se

Åselie Skoog

Säljare & Grafisk formgivare

070-760 39 66

aselie@ja.se

 

Telefon 019 - 760 94 10
Telefontider
 
Må-To 8.30-17.00
Fredag 8.30-16.00
Ofta svarar vi både tidigare och senare.
Adress
Örebro-Kontoret i Google maps
Jordbruksaktuellt AB
Boställsvägen 4
702 27 Örebro

Senaste